środa, 28 października 2009

POGOTWIE FILOZOFICZNE zaprasza


Pogotowie Filozoficzne to projekt, u podstaw którego leży głębokie przekonanie o dobroczynnym wpływie filozofii na psychikę człowieka. Warsztaty organizowane w ramach Pogotowia mają być przestrzenią do mówienia o ważnych dla danej osoby sprawach w kontekście pewnych rozwiązań proponowanych przez rozliczne szkoły filozoficzne.


Marta Pawlaczek w ramach Laboratorium Animatorni zaprasza na cykl warsztatów Pogotowia Filozoficznego „Na przekór jesieni”

Dla kogo: Dla wszystkich 50+, którzy nie bacząc na deszcz i słotę mają ochotę pogimnastykować umysł w duchu największych filozofów.

Kiedy: 10 listopada – 8 grudnia 2009, każdy wtorek, godzina 17.00

Dlaczego warto: Bo problemy egzystencjalne zawsze wydają się bardziej dojmujące o tej porze roku, bo warto czasem zastanowić się dlaczego istnieje raczej coś, niż nic, bo co prawda może i wszystko już było, ale warto czasem obchodzić jeden temat na kilka sposobów.

Atrakcje: Dyskusje na wybrane tematy filozoficzne, ciekawi goście, dużo filmów, muzyki i przede wszystkim możliwość podzielenia się tym co w duszy gra (a i dowiedzieć się będzie można, któremu filozofowi grało tak samo)

Gdzie:
Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" ul. Mokotowska 55, domofon 50

UDZIAL W WARSZTATACH JEST BEZPLATNY

Na zgloszenie czekamy pod adresem: biuro@e.org.pl (z dopiskiem Pogotowie Filozoficzne w tytule) oraz pod numerami telefonów: (22) 396 55 19, 601 844 373
Ł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz